TRList | Anasayfa | site ekle | üye girişi | site kuralları | yeni siteler | popüler siteler | sıkça sorulan sorular

 
 
Hasretim FMwww.hasretimfm.netYukarı Doğru SıralaAşağı Doğru Sırala
site ekle
      TRList tüm üye siteler ,sisteme üye oldukları an aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırlar. Bu kurallar üye sitelerin hitlerinin sorunsuz olarak sayılabilmesi, kaliteli sitelerin herzaman üst sıralarda yer alması için konulmuştur. Dileyen üye dilediği zaman üyelikten ayrılabilir. Üyelik iptali için ,sisteme üye olduğu zaman kullandığı email adresinden bir email göndermesi yeterli olacaktır.

Kurallar
1. Üye sitelerinin ilk sayfasına hit sağlamak amaçlıda olsa birden fazla popup yerleştirilemez.(Pop-up kodu sayfaya girildiğinde ziyaretçinin isteği dışında açılan otomatik sayfalara verilen isimdir.)

2. Site içeriği pornografik materyal, korsan mp3, warez, crack, serial, dialer(paralı hatlara bağlantı sağlayan küçük programlar) veya özellikle belirtilmemesine rağmen yasalara yada kişilik haklarına uygun olmadığı düşünülen öğeler olamaz. Sitelerinde bu tip sitelere link ,banner vb bulunduran siteler sisteme kabul edilmez. Üyelik sonrası kontrollerde üye siteler arasında bu tür içeriğe sahip siteler tespit edilmesi durumunda uyarılmaksızın listeden ihraç edilir.

3. Kullanıcıları kandırma yoluna giderek haksız ziyaretçi trafiği oluşturan siteler tespit edildiklerinde uyarılmadan sistemden ihraç edilir.

4. TRList sistemi diğer listelerden farklı olarak kaliteli bir sıralama listesi oluşturma amacıyla kurulmuştur. Bu nedenle TRList logosunun diğer bannerlar arasında kaybolması kabullenilemez. Benzer bannerlar arasında kalan yada sitenin gözükmeyen bir köşesine yerleştirilen logolar, diğer üye sitelerimizin ve doğrudan size bu ücretsiz hizmeti veren TRList'ün mağdur olmasına yol açacağı için bu tip uygulamalar ile hit sağlayan üyelerin siteleri sistemden ihraç edilecektir.

5.Sıklıkla kullanılan, kayan layer içine yerleştirilen TRList logolu siteler 4 numaralı kuralımız gereğince sistemden ihraç edilir.

6. Üye site sahibi site ismi yada benzeri özellikleri sistemi zor durumda bırakacak şekilde küfür ve benzeri kelimeler girmesi durumunda yapılacak her tür tazminat talebinin tarafından ödeneceğini şimdiden kabul etmiş sayılır.

7. Sistem sadece sıralama sistemidir ve uygunsuz siteleri sistemden ihraç ederek kaliteyi koruma gayretindedir. Bunun ötesinde sitelerin olumlu yada olumsuz içerikleri TRList'ü bağlamaz.

8. Sürekli olarak kuraldışı ve sistemi yanıltmaya yönelik davranışlarda bulunan kişilerin tüm siteleri sistemden süresiz olarak ihraç edilecektir.

9. Bir sitenin iki kez üye olması mümkün değildir. 2 üye site birbirlerinin kodlarını sitelerinde yayınlayamaz. Üye logoları sadece üye olan site adresinde bulunmalıdır.

10. TRList bu kuralları, uyarmaksızın değiştirme hakkına sahiptir. Herhangi bir sitenin üyeliği uyarılmaksızın iptal edilebilir. Herhangi bir sebeple üye bilgileri uyarılmaksızın değiştirilebilir, üye daha sonra konu ile ilgili bilgilendirilir.

11.Herhangi bir zaman olabilecek hatalar sonucunda üye sitelerde logo açılmaması veya sayfa düzenini bozucu kod yayınlanması neticesinde üye sitenin zarar görmesi durumunda TRList hatayı en kısa sürede düzeltmekle yükümlüdür. Bunun dışında diğer konular siteyi bağlamaz.

12. Herhangi bir zamanda uyarı yada duyuru olarak üye sitelerde logoyla birlikte bu duyuru yada uyarı kodları yayınlanabilir. Hertürlü interaktif kod üye sayfasına yerleştirilebilir.

13. Üyelere herhangi bir zamanda duyuru yada bilgilendirme amaçlı e-mail gönderilebilir. TRList üye emaillerini 2. şahıslarla paylaşmayacağını taahadüt eder. Üyelerin email adreslerine gelecek bu emailleri almamaları gibi bir durum söz konusu değildir.

14. Site içeriğini yansıtmamasına karşın ziyaretçi çekmek, ziyaretçiyi aldatmaya yönelik olarak yazılmış site tanıtım ve açıklama metinleri sisteme girilemez. Kuralı ihlal edecek şekilde site tanıtım metni giren sitelerin üyelikleri uyarılmaksızın iptal edilir.


TRList.com


 

reklam kategori
 kategori  Basin ve Yayin
 kategori  Bilgisayar Internet
 kategori  Chat Sohbet
 kategori  Devlet ve Politika
 kategori  Egitim ve Ögretim
 kategori  Eglence
 kategori  Ekonomi Is
 kategori  Erotik
 kategori  Genel
 kategori  Hobiler
 kategori  Iletisim
 kategori  Kultur,Sanat
 kategori  Muzik
 kategori  Oyun
 kategori  Saglik ve Tip
 kategori  Spor
 kategori  Turizm ve Ulasim
 kategori  Yasam ve Insanlar
 renk  aydın erkek yurdu
 renk  Hasretim FM
 renk  Sohbet, Chat, Sohb
 renk  Fırat Vize
 renk  Konuva
 renk  Betaups Kesintisiz
 renk  Mobil Sohbet
 renk  Lazer Epilasyon Ä°
 renk  Buz Epilasyon Ä°zm
 renk  PLASTÄ°K KART YAZI

 renk  Hasretim FM


resim
 TRList Trafik
Tekil: 1
Çogul: 2
Toplam Üye: 57

Toplist

TRList - Site ekle
Copyright © 2010 | Kayıtlı sitelerden gelebilecek sorunlardan dizinimiz sorumlu değildir.


Sistem saati: 04:08:08